Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Topic de prezentare a membrilor

 

Buna ziua . In primul rand vreau sa va salut pe toti o data cu inscrierea mea pe forumul 4*4 si sa va arat tot respectul pentru ajutorul pe care il oferiti celor cu probleme . Printre cei cu probleme ma numar si eu mai nou : de 2 zile am cumparat un Nissan Navara.......

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?65885-Problema-%28turbina-%29-Nissan-Navara-2007

Va multumesc,

O zi buna .

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Sunt Dan, din Tg. Neamt. Mi-a intrat microbul offroad din cauza lui Codufiscal si a Toyotei lui. Inca nu am masina, dar in toamna asta sigur imi voi lua una.

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salutam ,

din bucuresti vreo 20 + 4x4 ani mai precis 6x6 ani, posesor de 'ori patru ori patru ori patru' (cum zice fi-miu), mai preciz 4x4x4, adica

 

Aro 240 4x4

Aro 244 4x4

Nissan KingCab 4x4

Skoda O1 4x4

 

unii dintre dvs (putini) ma cunosc , ceilalati nu au ce regreta ..

pasionat de RallyRaid in toate modurile .. de la spectator pana la participant (concurent, asistent, organizator ILEGAL :) ..

hai, bani sa aveti, sa-nvartiti rotile ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor.Ma numesc Lungu Dan si sunt din jud Ialomita.Actuala masina este o dacia logan dar de mult timp visez la un 4x4 si sper sa-mi cumpar unul si anume o lada niva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: plecaciuni in fata membrilor..

 

Salut ,

 

Sunt Alex de CJ , ma dau cu un Patrol Gr din 96 , si cu un Vitara din cand in cand , despre mine nu are rost sa vb ca oricum nu intereseaza pe nimeni , asa ca multa bafta..:old

 

In sfarsit!!!!!! Bine ai venit!!:banana:ap

Patrol Y60 '97

Mistubishi L200 ' 09

:jp1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna ziua la toti,

 

m-am inscris doar acum pe acest fourm si chiar sunt incantat de ceea ce vad. sunt din cluj, nu sunt la prima masina de teren, am un jeep grand cherokee fab 2001, 2,7 diesel, cumparat in urma cu un an si jumatat, masina de care sunt incantat. Ma bucur ca am gasit aces forum care iti raspunde la intrebari legate de intretinere, mecanica, dieferita probleme.

Va salut pe toti,

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna seara! Ma numesc Andrei si sunt din Slanic Prahova. Inca nu am o masina 4x4 si de aceea m-am inregistrat pe acest forum, sa ma documentez ce masina sa imi iau. :grin:

Editat de JeTu'

VW Jetta 2008 1.9 TDI:grin:

Opel Astra F '96 1.6 Benzina:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut pe toata lumea si imi pare bine ca pot fi alaturi de voi.

Ma numesc Lupei – Costin Ioan – Doru ,sunt posesorul unui Land Rover Freelander TD4 motor BMW 2000 anul 2003 si al unei veverite SUZUKI JIMNY 16V cu motor 1328 anul 2003 , de profesie informatician si sunt pasionat de offroad.

Sa ne auzim cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut la toata lumea,

 

sunt Septimiu, locuiesc in Bucuresti/Brasov, am 31 de ani, momentan ma incadrez la categoria SUV ( RAV 4 - 2006 benzinar) , dar sper intr-un viitor nu foarte indepartat sa ajung in categoria off-road :j

 

numai bine,

 

Septimiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare