Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

KAMIKAZE cu BASE la Predeal


GOGANU24cm

Postări Recomandate

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Si acum piesa de rezistentza.......Udrea si Baseasca Mika........salivau (uitati va la fatza lor) dupa un KAMIKAZE (adika io)..... :ypu :banana :ha:

 

Lasa vrajelile , ca se uitau la tine sa vada ce-i spui tu lui Razvan , din ce ti-au transmis ele pentru el , ca le era rusine sa-i spuna direct..

Isuzu Trooper 97, 3200cc , 180cp.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

on topic : bravo voua pentru iesire si sper ca va placut.

 

 

off topic: am auzit la tv ca cei "doi" mai mari ai tarii din pozele de mai sus, s-au intalnit din greseala la Predeal. cica nu stiau unul de celalalt...... ce ma frapeaza pe mine este ca sunt amandoi imbracati la fel, in rosu..... slp

i have a pajero , don't be jealous :)

Samurai '88 >Suzi Quatro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

@Base si posturile de pina acum :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

Erau oamenii in concediu,nu aveau nici o treaba,doar 2-3 "baieti'dupa o gasca mult mai mare si mergeau si cu ATV,nu cu scule Polaris ,ca sefii :grin: :grin:

Base junioara avea intradevar ochelarii invers cind i-am zis nu stiam cine este,si cind si i-a scos,am recunoscut-o si am fost foarte atent sa-i vad reactia......Super ok.....a spus ca o incomodau si nu stia de ce.......si copiloata blonda a replicat: Si blonda sunt doar eu......din cauza asta rideam asa si gesticulam in spate...... :ha: :ha:

Oamenii super degajati,in parcarea de la Susai nu eram decit noi si ei......chiar i-am rugat( pe Dna Maria Basescu):grin: sa mute Polaris-ul ca nu aveam loc sa trecem...... :grin: :grin:

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Gata! am ajuns si eu acasa.

A fost super iesirea, scurta dar cu rezultate :ha: Nu oricand il iei in brate pe Base, si nu oricand te ia in brate un SPP-ist (GOGANU stie).

Prima data am fost pana pe Platoul Secuilor unde era inchis drumu forestier si apoi la Susai.

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Din pacate am pierdut toate pozele de la Susai cu Base si fica-mea. Poate ma ajutati voi sa le am si eu pe cele ale voastre.

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Interceptor

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

alfonso mie imi pare rau dar eu te voi striga numai IL PRESIDENTE imi place mult mai mult:PP a fost super....mai ales pe partie in predeal:PPPP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Din pacate am pierdut toate pozele de la Susai cu Base si fica-mea. Poate ma ajutati voi sa le am si eu pe cele ale voastre.

 

Cum dumnezeu ai reusit ? Imi pare sincer rau , e chiar o pierdere..... , si asa nu sunt foarte multe , sau sunt baietii zgarciti :ha: ?

Isuzu Trooper 97, 3200cc , 180cp.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Cea din bratele lui Base e fiica-mea, Ea a si reusit performanta de a le sterge din aparat.

Le mai am doar pe cele facute cu camera.

Poze cred ca mai sunt.

Hai ca mai pun eu cateva

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

Daca nu tragi alte poze peste, exista programe cu care se pot recupera pozele pierdute de pe memory card
pai da-ne si noua un link ceva ,ca mai sunt imprastiati din astia care sterg pozele inainte de a le descarca :grin: -cel putin unu cunosc si eu :grin:

on topic--- marfa iesirea si pozele :bravo

,,=====,o00o

//__l_l_,\____\,__

l_J.T\_l__l---[]lllllll[]

(o)))____(o)))-o-)))

 

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: KAMIKAZE cu BASE la Predeal

 

multam !!! uite asa mai invatam si altele! :grin: :h5

,,=====,o00o

//__l_l_,\____\,__

l_J.T\_l__l---[]lllllll[]

(o)))____(o)))-o-)))

 

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare