Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009


Vizitator free spirits ride

Postări Recomandate

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

da', poza aia de la trial, cand micutza R.R descoperise schpanul in neste treburi si, incantata, era cat pe ce sa se suie pe un fotograf....unde e???

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

O parte au ajuns deja in posesia ei.Urmeaza si celelalte.Ne-am gindit sa nu apara "vreun comentator de mierla"si a ramas deocamdata cu circuit intern :h5

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Dupa lupte seculare ce au durat o saptamana pun si eu ceva poze.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

alte poze tot de la trial

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Sa inteleg ca ai rezolvat problema si putem pune poze si cu masinuta ta? :banana

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Nu inca insa este aproape gata. Saptamana viitoare va fi gata.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

si ultimile vin si filmele insa mai trebuie prelucrate.

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

si filmul cu caravana mergand spre trial

 

[youtube:zo00xzh8]

[/youtube:zo00xzh8]

You can wake up a man who is asleep, but you cannot wake up a man who pretends to be asleep.

Mitsubishi Pajero 3.5 V6 - de open. Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

salutare tuturor.

 

Acum am ajuns si eu in sfarsit sa scriu cateva randuri despre ceea ce a fost a doua editie a AGNITA FREE SPIRITS RIDE.

 

In primul rand am vrea sa le multumim tuturor celor implicati in organizarea si buna desfasurare a evenimentului,persoane fara de care probabil nu am fi putut sa ne atingem obiectivele.Apoi as vrea sa ii multumesc primarului orasului Agnita,Radu Curceanu,care ne-a ajutat cu o gramada de chestii legate de logistica,transport si multe altele.Doresc sa ii multumesc si lui Gigi,omul cu haleala,care de cate ori aparea seara sau dimineata in tabara aducand papa la participanti era primit cu aplauze si urale.Doresc sa mai multumesc si sponsorilor nostrii,care ne-au ajutat cu premiile oferite.

In ciuda nervilor,stresului,indelungatelor dezbateri,a timpului si a celorlalte detalii necesare organizarii acestui eveniment vreau sa va spun ca suntem foarte bucurosi ca v-ati simtit bine la noi si cred ca asta e cea mai mare rasplata pe care o poate avea cineva care se baga la asa ceva.Ne pare rau daca ne-au mai scapat anumite chestii,dar promitem ca o sa incercam sa le remediem pana la urmatoarea intalnire.

Nu in ultimul rand,dorim sa va multumim voua,participantilor,pentru ca fara voi si fara felul vostru de a fi probabil toata munca ar fi fost in zadar,asadar ati fost si sunteti MINUNATI.

Cred ca Sese si cu mine( :h5 ) am rusit sa va aducem din nou zambetul pe buze si sa va facem sa va amintiti cu drag de Agnita.

 

Asadar la mai mare si intalniri cat mai reusite impreuna.

o gramada mare mare de fier vechi si un samurai verde......

 

Viata s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care ai sperat-o,dar daca tot suntem aici,sa dansam.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

Dragii nostri participanti, stim ca sunteti obositi, ocuparti, stresati, etc, dar apelam la bunavointa voastra si va rugam frumooos sa postati poze de la eveniment, pentru ca stiu ca sunt multe poze si filme. Ne-ar fi de mare ajutor postarile dvs. ( inclusiv cele de la premiere), pentru ca incercam sa facem un scurt istoric al evenimentului, pe care sa vi-l trimitem spre aducere aminte iar pentru noi spre a invata din greselile inerente. Va promitem ca la anul nu vom mai repeta aceste greseli, dar nu va promitem ca nu vom .... comite altele.,Cu scuze ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: AGNITA FREE SPIRITS EDITIA A DOUA 2009

 

salutare!

ma bucur sa aud atatea vorbe de bine si atatea multumiri.

vreau si eu sa multumesc in special prietenului meu Sese, lui Dragos, Mihaela, Tutti si.... tuturor celor care ne au ajutat in aceste 4 zile pentru ca totul sa fie bine

multumesc si voua celor care ati participat...ati fost minunati :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare