Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie


Unimog

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 358
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

a fost cam dura prima intalnire, "jiipul" era tare incapatanat.....:ha::ha: a vrut sa ne marcheze cu roata spate, ba chiar sa muste. dar totusi nu am inteles de unde vine 4+1+1 = ok 4 copitoroti (tractiune integral independenta) dar cu restul de 1 cum explici? cate un 1 pentru fiecare satelit de directie??

 

incerc sa gandesc la starea ta de dupa prima proba de trial, din spatele carmei noului tau jiip.:old:old

Elprypas alias Razvan Nebunu aka lichidatorul de lichide inflamabile comestibile.:2dr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

a fost cam dura prima intalnire, "jiipul" era tare incapatanat.....:ha::ha: a vrut sa ne marcheze cu roata spate, ba chiar sa muste. dar totusi nu am inteles de unde vine 4+1+1 = ok 4 copitoroti (tractiune integral independenta) dar cu restul de 1 cum explici? cate un 1 pentru fiecare satelit de directie??

 

incerc sa gandesc la starea ta de dupa prima proba de trial, din spatele carmei noului tau jiip.:old:old

 

Eu zic : is cele 2 manete :

- la roata de rezerva ..... pe hayon spate :ha:

- si intre cele 4 copitoroti inca o maneta :pt si cred ... cea principala pentru :dr1.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

ce e drept si trebuie sa recunoastem ca este cel mai durabil si indestructibil vehicul de teren.:wink: mult mai usor decat patrolu lui ionel mai sprinten decat veverita lui csiaby :ha1:ha1 plus ca are motor ecologic, propulsie baligoasa .... oare mai e nevoie sa continui cu descrierile tehnice. usor usor ma bate gandul sa imi dau polizorul meu pe un asemenea jiip. apropo unde mai pui ca arcurile nu se rup .....niciodata

Elprypas alias Razvan Nebunu aka lichidatorul de lichide inflamabile comestibile.:2dr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

ce e drept si trebuie sa recunoastem ca este cel mai durabil si indestructibil vehicul de teren.:wink: mult mai usor decat patrolu lui ionel mai sprinten decat veverita lui csiaby :ha1:ha1 plus ca are motor ecologic, propulsie baligoasa .... oare mai e nevoie sa continui cu descrierile tehnice. usor usor ma bate gandul sa imi dau polizorul meu pe un asemenea jiip. apropo unde mai pui ca arcurile nu se rup .....niciodata

 

cum ???? In avatar nu e poza vehicolul tau ? Daca Da ! Cat a costat ? Fetele sunt incluse in optionale ? "pana si Magari au evoluat , mai ales la noi in tara"

 

Eu zic : is cele 2 manete :

- la roata de rezerva ..... pe hayon spate :ha:

- si intre cele 4 copitoroti inca o maneta :pt si cred ... cea principala pentru :dr1.....

 

Esti foarte aproape . nu ai nimerit coada( adica plasma de troliu ) Magari sunt vestiti pentru Magaria lor dintre cardane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

cum ???? In avatar nu e poza vehicolul tau ? Daca Da ! Cat a costat ? Fetele sunt incluse in optionale ? "pana si Magari au evoluat , mai ales la noi in tara"

 

 

 

Esti foarte aproape . nu ai nimerit coada( adica plasma de troliu ) Magari sunt vestiti pentru Magaria lor dintre cardane

 

da, esti interesat de el? vrei sa il cumperi, il ofer la schimb pe wranglerul tau.:ha: il ofer la schimb cu tot optionale.

Elprypas alias Razvan Nebunu aka lichidatorul de lichide inflamabile comestibile.:2dr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

DAAAA !! RECUNOSC !! Am complotat impotriva voastra . Totul era minutios programat cu saptamani intregi inainte . Cioata era pregatita , doar am apasat un buton (ca jeepul are) si am blocat toata treaba . Ravena ..... eu am facut o (am baut apa s-o fac mai adanca) . Totul ... pentru ca m-am inteles(pe bani-spaga) cu gasca de la BZ pentru a nu iesi primu Dulceanu si Doctoru toti care erau pe acolo in spatele meu ( de ce credeti ca eram primul?) Lu Cosmin Ionescu EUUUU i-am taiat cureaua de la motor .

Acum ? stiu ce ganditi !!! sa ma sabotati ! Niciodata , sunt pregatit ... mi-am achizitionat ... imblanzit ( jeepurile tare salbatice sunt) un 4+1+1 indistructibil cu tot felul de gadgeturi senzitive care imposibil sa nu ies pe LOCUL 1(unu) .

atasez o poza facuta din satelit de oameni RAI care ma spioneaza .

 

[ATTACH=CONFIG]121371[/ATTACH] prima noastra intalnire ....

 

 

 

 

Atunci ramai dator cu un deca de la mamika.

28 ani proaspat proprietar de jeep wrangler yj 1994 motor 2,5 benzina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

zoli cu dvd-ul se mai aude ceva?:tk

DVD-le sunt facute problema este ca am ratacit foile de inscriere asa ca va rog cei care ati fost treceti adresa aici sau in PM cu rugaminte si nr de concurs

0747967945

kiss.zoltan@offroadmania.ro

Nebun de masini , off-road, natura, noroi, putere, aer proaspat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

Pentru DVD ,am avut numarul de concurs 7,poti sa-l trimiti la adresa :

 

Bucuresti , strada Tirgul Neamt nr18,bl d3,sc c,et 3 ap27,sector 6,ptr.

Viorel Vlad

 

Cu stima,

 

Viorel (pilot Kamikaze)

0722366272

Suzuki Samurai

Toyota LJ 70, 3000cmc

VW Golf Plus , de zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

Eu ca eu tampit, dar asta mica nu-i pe treaba ei! Cred ca i se trage de la apa de baut, ca nici unu nu-i sanatos la Brasov! Doar de asta mi-s dragi! :ha: Ia pune tu, Noemi poza cu calul cel frezat, sa vada si baietii ce faci tu la off road :ha::ha:

 

 

 

 

mai da calu frezat...a fost alt undeva :ha: remember ? :x

Live every day of your life, like it was your last, but always think that it might be a tomorrow.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bogata Namoloasa 2011 - 27-30 octombrie

 

Zoli, trimite-mi si mie DVD-ul ca l-am platit :)

 

Str RABAT, Nr. 9 sector 1, Bucuresti, pt. Laur Turcanu.

 

Multumesc.

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare