Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut sunt Mihai fan :cl Si sunt pasionat 4x4

Sunt incepator in acest domeniu si sper sa ma ajutati cu ce probleme am ( sper niciuna :grin:

Tanculetul meu : Pajero 2001 ,3.2 Did ,121kw :jp1

Masina este inca in lucru de reconditionare toatala , sper sa termina cat mai repede http://img820.imageshack.us/i/lgim0317.jpg/

http://img703.imageshack.us/i/lgim0322.jpg/

sper ca am pus pozele bine :grin:

Editat de Astral
Pajero 3.2 2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut sunt valentyn din tr severin . in afara de o dacie 1400 si un golf 3 am mai cumparat de curand si un aro 10 model 93 deci c alte cuvinte sunt un novice in 4x4 si doresc sa incerc senzatiile tari de off road incepand c acest aro

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut pe toata lumea,

Numele meu este Tudorel dar Theo e mai usor de pronuntat, sunt din Craiova, sunt nascut in 1967 si mi-au placut "fiarele de mic copli". 5 zile pe saptamana imi "pierd timpul" prin curtea Fordului din Craiova. Pasiune de 4x4 cred ca o am de mic pentru ca tot timpul am fost atras de munte si de drumurile greu accesibile. Daca ar putea povesti masinutele mele(turisme) ce patimi mai trag cu mine cateodata .... cand explorez "tinuturi noi"......Cam asta ar fi deocamdata despre mine daca aveti intrebari sunt aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

ok ,va salut ,ma numesc adi david si sunt posesorul unei suzuki vitara din 1994 cu un motor de 1600cmc,in 16 valve ,sunt curios sa aflu cat mai multe despre aceste masini si totodata as vrea sa cunosc noi oameni si noi prieteni de ce nu ,"",sunt un timp ok si nu o sa cred ca intrun fel o sa fiu neinteles aici ...dar totusi revin si spun nu o sa deranjez atat cat sa nu pot sa fiu inteles.:g

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator leonardcraciun

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna,

am citit pe net gramada de raspunsuri laproblema asta, aici insa am gasit cea mai mare apropiere de cazul meu si raspunsuri la obiect.

sa va dau mai multe detalii:

Eu:

Absolut nici o legatura cu mecanica pana acum (insa imi place), hobby: masinile 4x4, si ambitie sora cu prostia :) .

Masina:

vitara din 97. 1.6.8 valve.

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator leonardcraciun

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna. Ma numesc Leonard. Pasionat de off road. Practicant de Off Road in Romania.

Acum in Anglia. Aici nu se poate sau cel putin e mai greu cu Off Road ul. Posesor de Vitara.

Visator la un Land Cruiser in 3 usi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator cristith

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna ,

 

sunt Cristi,caut un wrangler pe care sa il fac bucati si apoi sa il refac dupa sufletul meu.cu ajutorul vostru cred ca este posibil:tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare, sunt Bogdan Pirvulescu, sunt din Tg-Jiu si am inceput treaba asta cu off roadu' de vreo 3 ani in sensul ca la sf. de saptamana eu si gasca mea de prieteni ne combinam la cate o ieseala cu atv-urile. Asa, treptat m-am infectat cu microbul asta si cu ajutorul bunului meu prieten, daniel66 m-am inbolnavit de-a dreptul. Incepand cu anul trecut, adica 2010 am participat si la cateva etape de canpionat si bineinteles la TAT 2010 ca si copilot. Am cunoscut oameni minunati si am facut lucruri minunate, asa ca abia astept debutul noului campionat.:banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Numele meu e Florin, locaţia: Mehedinţi. Nu posed un 4x4 dar sunt în căutare de unul solid şi de acţiune. Vă salut respectuos. La mulţi ani.

 

Conform regulamentului, locatia inseamna localitatea nu judetul. Trebuie sa iti modifici profilul in acest sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MariusCzn

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Numele meu este Marius, si doar ce am aflat de acest forum cu ocazia unei probleme la masina pe care o conduc pe drumurile tarii dar mai ales prin gropile din Constanta si anume o Suzuki Vitara JLX Automatic 1.6, SoftTop am 22 de ani si lucrez ca Tehnician Topograf. Va Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator opelvectra

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

buna ziua,

tatal meu are un handicap la piciorul stang. as dori sa aflu unde se pot monta dispozitive auto, el avand nevoie de o modificare a ambreajului. nu reusesc sa aflu ce firme monteaza astfel de dispozitive si care sunt formalitatile ce trebuie indeplinite. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut, sunt Dan din iasi, de vreo 6 luni posesor de niva 17i din 2007, cu instalatie GPL pe ea. Dupa cateva deratizari arata cam asa. IMG_9819.jpg.714bb76b534d536987fd448f4a945273.jpg. Sa auzim numai de bine

 

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot

Editat de dan chiperi
:lr blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot/page15&highlight=iesire+iasi :lr whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?65728-Lada-Niva-1-7-i-multipunct/page52&highlight=lada+niva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alinuu

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna seara doamnelor si domnilor!

 

Pasionat de off road asta-i sigur.

Deocamdata mergem (eu cu nasul meu) cu un polaris rzr 800.

 

De curand i-am cunoscut pe baietii din zona Oradea cu care am avut azi prima iesire.

 

Promitator!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare, ma numesc Zamfir Marian sunt din orașul Călărași și am o Suzuky Vitara 1.6 8V din 1991.

Pajero Pinin 2.0 GDI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare