Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare,

Sunt Mihai, din Deva, am intrat pe acest forum in urma cu un an si ceva si il urmaresc zilnic.

Am achizitionat de curand o Feroza F300 din 1993, mai detin si o Toyota Hilux 2008, doresc sa o arnajez cat de cat (Feroza) pentru iesiri prin padure, light, si la plimbare pe unde nu incap cu Hilux-ul.

 

O zi frumoasa la toata lumea

PS: Multumesc la Flash4x4 pentru aducerea aminte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor,

Sunt Andrei Gruber din Rosia Montana,25 de ani,si momentan ma "lupt" cu un Jeep Cherokee XJ '96 care este al unui prieten dar il folosesc eu cam 10 luni pe an.Sper ca intr-o zi sa il am si eu pe al meu.

Gluck Auf!!!

 

P.S.Multumesc pentru atentionare,trebuia sa fac lucrul asta acum un an

Jeep Cherokee XJ 2.5TDI Lift: RUBICON EXPRESS,3.5-inch Super-Flex

Yamaha Grizzly 550, Honda xr 400,Yamaha wr 450

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut

 

numele meu este vlad

locatia:dej

masina : toyota hilux 2006

ocupatie: tai frunze:grin:

hoby: masini offroad , motociclete de teren ,vanatoare

si ma bucur sa mah aflu printe atatea persoane cu care am cel putin un lucru in comun NOROIUL:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Sunt ndc2011 si sunt nou intrat pe acest forum.

am un Duster 4x4, benzina, 1,6 litri cu 4x4 valve pe care il folosesc numai pentru iesiri in natura la soft off-road. Am si 2 atv-uri pe care le car dupa Duster cu platforma si cu care fac ceva mai mult decat soft off-road (pe unde se opreste Dusteru') prin muntii patriei...

Intentionez sa-mi iau un si un IMS decapotat cu tractiune integrala pentru iesiri hard off road si pentru fun!

 

D1mic_1.jpg.2ea3ba9799436d49b8659b906a7c81aa.jpg

stau in Chiajna (Ilfov) si sunt pasionat de 4x4 si de iesiri off road, desigur!

Duster 4x4, 1.6, 16V

IMS/ARO M461 4x4 permanent, decapotat, diesel, powered by Mercedes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Bine v-am gasit!

Sunt Dragos, de origine din Ploiesti, acum stau mai mult prin Bucuresti iar in w-end la Magurele - in drumul de w-end al off-roaderilor care se duc la Cheia. Am un Aro M461 din 1975. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Bine v-am gasit :cl!

Ma numesc Andrei, am 18 ani si sunt din Rm. Valcea. Imi place off-roadul, dar inca n-am cu ce il practica... :cr

ex: ARO 244 3.1D & Opel Frontera 2.3TDI :cort
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Servus, sunt alex din timisoara. Urmaresc acest forum de ceva vreme si-mi place ce vad. In timpul liber ma joc cu un suzuki vitara din 91.

suzuki vitara jlx 1991
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut tutror!

 

Ma numesc Bogdan Paraschiv, sunt din Alba Iulia (albanez..... mutat din Bucale :hl).

Molipsit de putin timp de offroad, dar perseverent. Inginer mecanic, din nascare si pina in prezent.

Mandru posesor al unui Patrol K260 din 87. Plus ceva alte acareturi, tot pentru iesit in padure.

 

Toate cele bune!

:dr1

PATROL Y61

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut la toata lumea,

Ma numesc Mihai, am 41 de ani, 2 copii si o molia(asa spun italienii), am studiat dreptul si turismul, iar acum ma ocup de constructii.

Sunt posesor de Mercedes 500 4Matic-2008, Land Rover Discovery 3 2.7 HSE-2007, Toyota HZJ 73 4.2 diesel, Range Rover 3.5 v8-1975 pe nume Tomb Ryder in curs pentru concurs si dupa cum am vazut ca se poarta pe aici, un motor BMW R1200RT-2007 si 3 barci care stiu sa faca lucruri diferite.

Imi voi cere scuze pentru lipsa pozelor, dar sunt in Cipru iar poze nu am pe laptopul lu fimiu (vai de parintii care n-asculta de copii).

 

 

Indolencia en el trabajo es natural-o lozinca cubaneza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare!

 

Sunt din PLOIESTI, am 24 ani si sunt posesorul unui Freelander-2005-TD4 pe care inca nu l-am chinuit prin noroaie (achizitionat de scurt timp).

 

O sa atasez si cateva poze cu el in scurt timp.

 

 

Numai bine!!!:cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

de cand am devenit posesor de suv mai exact range rover sport ( de putin timp) si cum a fost si zapada si am putut sa vad ce face m.am indragostit de experienta 4x4 as vrea si prin noroaie dar mie ff mila de masina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mariussilaghi

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salutare din nou,

am vut ceva probleme cu contul, dar acum sper s-a rezolvat, asa ca.... sa continuam:cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator CJ82VLI

Topic de prezentare a membrilor

 

Salut,

Numele meu este Valentin Draia, sunt din Cluj-Napoca, tocmai ce am intrat in posesia unui Suzuki Vitara, 1.6 CC, Full Injection, an fabricatie '93, 2+1 usi, adusa recent din Anglia (mai ieftinuta asa....)

Urmeaza pregatirea masinii, vreau sa o echipez pentru offroad, ce parere aveti de aceasta marca de masina? acest tip de masina? Ce sfaturi imi dati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator boasca_geologul

Topic de prezentare a membrilor

 

Salut,

 

Eu sunt Dragos, din Bucuresti, novice in ceea ce priveste off-roadul.

Sunt in cautarea unei masinutze, sper sa fie Toyota deoarece sunt fan al acestei marci.

 

Sa auzim numai de bine,

 

Dragos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALIN IVAN

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut ,

Sunt Alin din Craiova si sper ca am sa intru pe usa din fata . Am un Suzuki Vitara 1.6 i 8v si am participat la cateva intalniri insa mai am mult de lucrat la acest capitol ( sper ca alaturi de voi reusi).

Pe curand !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut! Sunt Sorin din Curtea de Arges si am o lada niva din 2003 pt off road, munte, vanatoare, drumuri foarte rele. Un vesnic dependent de off road si natura.

Imagine0054.jpg.720014c13e6e3c1d1a84d229da78b43e.jpg

1106684829_RotationofImagine0011.thumb.jpg.d33280bbdae9ebb096eb3f82bf060d62.jpg

1021682306_RotationofImagine0013.thumb.jpg.857ca878012da829bc020c873a05ccba.jpg

Editat de sorinbms
ONE LIFE LIVE IT...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare