Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Mananca si gura la copii o paine?


Yonutz

Postări Recomandate

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

O sa fie si Bullbar multumit de masina ... putina rabdare ... si nu mai da closca de la congelator pe cioara care adunna feru vechi si nespalata pe d'asupra(brrr) ... rabdare! :h5

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 374
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Bine, ma asez ca shaolinu` in copac, adica bambus, si astept cu mare rabdare :ha: :ha: :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

probaIMG_0987.JPG[/attachment:37nqb1m3]

 

Adi cine pe cine ajutä aici???

Cea din spate este räsnita ta?

Cä pe ceea din fatä o stie tot satu, numai de dänsa se mai vorbeste aici, da de fapt

masina este nevinovatä, piesa dintre volan si scaun e .... vestitä! :ha:

Caut oameni cu interese comune, morale.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Si de azi sa-mi ziceti "Nasu' mic-mic" ca eu l-am botezat pe GPScu! :P Si....finutule...sa vii la cheptea cu-n miel si o butelca de vin aramiu sa ne oficializam relatia in fata grupului de urlatori. Tractozauru' tine lumanarea si Yonutz face focu' :ha: :ha: :ha:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Da bre, daca zici matale ca esti nasu mic ...haleste-ti mielu sanatos ...da' nasu mare ce primeste? :ha: Nu mananc carne de miel ...o pisica, un caine mai batran (sa fie mai atzos) mai merge ...

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Da bre, daca zici matale ca esti nasu mic ...haleste-ti mielu sanatos ...da' nasu mare ce primeste? :ha: Nu mananc carne de miel ...o pisica, un caine mai batran (sa fie mai atzos) mai merge ...

 

@ioane te invit la un gratar cu caine batran :ha: :ha: :ha:Picture adina 143 [640x480].png[/attachment:3gj7mzta]

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Ma uit la tine, ma uit la mine ...si ma uit la toti prietenii mei (exceptandu-l pe Bullbar care l-a scos din kkt pe Offroadrunner de 2 ori) ...toti suntem 100kg+ ...nu stiu cum dracu' am ajuns asa, ca toata viata am baut numai apa plata cu lamaie ... si azi in zi de post tu vii cu mortaciunile alea in protap sa faci sa curga balele la fraieri ... :ha: Azi n-am mancat nimic toata ziulica, am gustat decat vreo 4 fripturi acu' seara (pastrama de porc) ca sa nu uit gustu la "dobitoc"! :ha: N-am apucat sa fac poze ...ca aveam o foame in gat de le-au taiat si halit in timp ce se faceau! :ha:

 

Cand o sa trec prin Craiova (ca am si pe-acolo o groaza de prieteni) si echipa mea de suflet e Stiinta ...promit sa fac o escala si pe la tine! :h5

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Ma uit la tine, ma uit la mine ...si ma uit la toti prietenii mei (exceptandu-l pe Bullbar care l-a scos din kkt pe Offroadrunner de 2 ori) ...toti suntem 100kg+ ...nu stiu cum dracu' am ajuns asa, ca toata viata am baut numai apa plata cu lamaie ... si azi in zi de post tu vii cu mortaciunile alea in protap sa faci sa curga balele la fraieri ... :ha: Azi n-am mancat nimic toata ziulica, am gustat decat vreo 4 fripturi acu' seara (pastrama de porc) ca sa nu uit gustu la "dobitoc"! :ha: N-am apucat sa fac poze ...ca aveam o foame in gat de le-au taiat si halit in timp ce se faceau! :ha:

 

Cand o sa trec prin Craiova (ca am si pe-acolo o groaza de prieteni) si echipa mea de suflet e Stiinta ...promit sa fac o escala si pe la tine! :h5

 

sa nu uiti sa-l iei si pe bullbar si tractozaur si sa facem una mica cu namol si gratare la dunare :h5

:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Ioaneeeeeeee, tu tii cu Stiinta, fratica? Cu Craiova? Belea! Eu de la 12 ani tin cu echipa aia, habar nu am ce schimbari s-au facut de cand a plecat Balaci, dar HAI STIINTA! muicaaaaaa ce animale moarte ai prin curte bre hary....ia sa ma luati cu voi la ingrasat ca zici ca-s pui de avicola :P

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Ioaneeeeeeee, tu tii cu Stiinta, fratica? Cu Craiova? Belea!

 

Eu de vreo 27 ani ...

 

Cu mancarea mai e cum mai e, suntem ontopic daca ne luam dupa titlu, da' fotbalul e total pe dinafara... :ha: Ca sa nu se supere lumea (pe buna dreptate) ...dupa ce imi pun masina la punct convocam echipa de soc , decretam starea de urgenta si bagam un traseu pe ruta Giurgiu-Vedea-Gaujani-Zimnicea pe malul Dunarii ... acum vreo 8 ani am ramas cu un Aro intr-un noroi pana la geamuri intr-o padure de deabia m-a scos un boldo pe senile ... Tragea ala de noi de troznea aroul din toate incheieturile (l-am legat de punte ca de altceva nu aveam de ce, bineinteles cu scuba de rigoare...) Dunarea crescuse si inundase padurea respectiva ... am coborat o vale si m-am trezit cu pestii in masina! Deci am niste polite de platit oarecum ...si trebuie sa dovedesc padurea aia ...Iar la Zimnicea cred ca o sa vina si varu' Sandel cu tzepushele ocupate (nr - Harry Potter de Oltenia) ...

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Pt. nike&patrol

Nu stiu la ce filmare te referi, da` cea cu tine cand te infigi in freza ca MIG-u` pe la Craiova :ha: :ha: pe la Harry ala mancau` ca si acuma imi ploua in gura dupa ce-am vazut poza aia :ha: :ha: am postat-o deja la o pagina anterioara :ha: :ha: :ha:

Ati vazut fratilor ca toate recuperarile la fileu s-au facut cu SUFA MEAAA!!! Yonutze sa-ti iei sufa data viitoare ca nu ti-o mai dau, ca de fiecare data cand ai ocazia aduci aminte de rusinea :ha: suferita de Tractozaur :ha: :ha: BULLBAR, BULLBAR, BULLBAR :ang2 :ang2 NU MAI POOOT! :ha: Si acum o sa-l vad si la televizor iaaaar :ang2 :fr2 :dr3 :sht

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Da mai bine, zii Tractozaure cat reaqu vrei pe sufa aia sa nu te mai aud ca te plangi atat! Stiu ca atunci cand era noua era alba (imaculata) si frumoasa ...acu' e neagra si urata, e folosita ... trebuie sa faci un discount serios! :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

da da da hai pune sufa aia la licitatie , ma intereseaza si pe mine pt. ai ajuta pe prieteni :h5 :banana :bannana

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

GPScule se spune DA, DA, DAAA :ha:

Sigur, asteptam transportul de materiale trebuincioase off-road-ului si o sa ies la interval cu cateva sufe cinetice la preturi mai mult decat promotionale :h5 Ma mai gandesc daca sa-i dau si lu` bullbar una :bx , ca asta o sa aiba un pretext pe urma, parca-l si aud: "Tractozaure, ia-o tu pe acolo, vezi daca merge :wink: :ha: " si pe urma sa-l aud "HAHAHAHAHAAAA :ypu :ha: , Tractozaure, te scot eu din noroi, leaga sufa... :ha: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

In sfarsit , a aparut iesirea cea mare de duminica 15 martie 2009 :bravo

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Stai linistit Petre ...si eu ma uit in ultimul timp din ce in ce mai des pe aceste topicuri. Referitor la gustul amar ... ce sa-ti spun? MAXIM! Pe propria mea piele am vazut ce inseamna ... Dezamagiri? INFINITE ...

 

In ultimul timp lucrurile s-au acelerat in sensul in care se doreste prelungirea legalitatii practicarii acestui hobby. Fiecare dintre noi a devenit sustinatorul propriilor interese sau dupa caz (in cadrul clubului) sustinatorul propriului grup de interese vis-a-vis de acest hobby.

 

Dar acest element nou n-ar trebui sa ne modifice statusul nostru de oameni si sa schimbe relatiile intre noi. Problema pe care o vad eu: unii dintre noi s-au schimbat depasind acest status rigidizand aceste relatii ...

 

Ca nu sunt azi de acord cu tine, este optiunea mea si cred ca ar trebui respectata chiar daca tu nu esti de acord cu mine. Asta cred ca este cheia dilemei care guverneaza relatia interumana dintre noi.

 

Daca vrei sa schimbi ceva e ok, dar trebuie urmat un drum si trebuie respectate regulile (legile) acolo unde ai dat cu subsemnatul. Si mai e o chestie. Dorim sa schimbam ceva palpabil care s-a demonstrat ca merge ...CU CE?

 

Si mai e ceva ...cancanul ... sa-l eliminam!

 

Nu vreau sa dezvolt aceasta discutie care sentimental a fost starnita de tine. :wink: Daca ai nelamuriri, vin-o sa o discutam face-to-face asa cum o faceam odinioara ca doi barbati adevarati. Nu pe la colturi, nu prin terte persoane. Nu prin dezvoltarea si denaturararea a mii de stiri "senzationale"! Lasa posta sa dea faliment, vin-o sa auzi parerea sursei din gura sursei. Opinia mea. Respecte!

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare