Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Mananca si gura la copii o paine?


Yonutz

Postări Recomandate

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Tractozaure.....nu tu m-ai scos! Dupa cum vezi ...tu esti doar STALP! Eu ma trag de tine, ca esti mare si urat! Dar atat! Bullbar a iesit cu troliul lui si apoi, lumea stie, PE ROTI din groapa! DON'T FORGET!!! :ha: :ha: :ha: STALPULE!!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 374
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Stai ca vin si eu cu filmuletzu` in care am dovada ca si eu m-am tras singur :grin: , tot cu troliul meu :banana , si nici macar doar de tine bullbare, ca nu poate Patrolu` tau mic Y61 :ha: si pricajit sa traga ditamai Tractozauru`, ba chiar ai avut nevoie de inca un G ca sa ma tragi, ca daca ma bazam doar pe tine, te bagam si pe tine la stuf :ha: sa manance si botu` Patrolului tau un pic de iarba :P :ha: :ha: :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

:ha: :ha: :ha: Tractozaur in mizerie :ha: :ha: :ha: Bullbare, razvane, sa traiti conasilor :h5 [youtube:2veaoug2]

[/youtube:2veaoug2]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Auzi bre, va "certati" ca muta cu surda! :grin: Ca daca nu va dadeam eu scripetele meu (virgin pana la data faptei) si acum mai numarati trestiile prin mlastina, adica va lasati de offroad si va apucati de pescuit sa aveti ce manca! :ha: Sa o spunem p'aia dreapta! Din pozitia aia domnu' cu Turcozaurul nici armata salvarii nu te mai scotea! :ha:

 

Si a doua oara cand Tractozaurul a scos de Bullbar (sa se consemneze inca o data ca sa nu se uite! :ha: ) eu intrebam prin statie uitandu-ma dezamagit pe GPS, cum se indeparta localitatea pe unde trebuia sa trecem, cu cumnatamiu in cap "hai, nu mai iesim odata?" si cu nevestele urland in telefon in cor "golanii dracu, parca la 3 trebuia sa ajungeti acasa!!!" :ha: , pe Tractozaur: "Cristi tu ce vezi in fata?" ...se aude o voce calma si la a doua confirmare foarte grava "nu mai vad nimic, m-am suspendat"! :ha: Si la 10 secunde mai vine un mesaj de la Cristi "vezi ca si masina din spatele meu s-a suspendat!" :ha: !

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Yonutze, pot eu sa ma cert vreodata cu dragul de bullbar? :grin: Imi place sa-l tachinez ca imi e simpatic, si dupa cum spune Mitica Dragomir :"hai ca-mi sunteti simpatici fi`ati ai draku!" :ha:

Tin sa-ti spun ca aveam prin portbagaj (ca doar sti ca am toate prostiile din lume, la care nici nu te gandesti acolo :grin: ) vreo doua scripete, asa ca... :care :no , irelevant faptul ca am folosit scripetele tau :P

Ai sa dai un miel ca m-ai botezat, mi-ai spus Turcozaur :ha:

In alta ordine de idei hai ca o sa dau si filmuletu` cand am ramas suspendat si EL, numai EL, bullbar m-a ajutat :ang2 :h5

Ah, si vedeti ca s-a mutat Cenaclu 4X4 la Discutii diverse..., ce tie si cu cenzura asta :grin: :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Iata si reusita lui Razvan cu G-ul! @drm parca are nikul aici...nu prea stiu. scuze daca am confundat!

[youtube:1fapsdl5]

[/youtube:1fapsdl5]

no problem my friend, razvan a.k.a. drm

ai vazut da, dupa 2 incercari tot am dovedit santu lu' peste, ca muream de nervi daca plecam de acolo fara sa-l fac... :ypu

bine ca nu ti-ai pierdut rabdarea sa ma scoti de atatea ori :h5

experientia docet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Aveai bre, nu zic ca nu aveai ...da' nu era galben, si chiar daca era galben nu era virgin, asa ca scripetele meu! :ha: Asa ca este foarte pertinenta obs. mea! :ha:

 

In alta ordine de idei ..."melu" e pregatit, isi asteapta sfaraiala ... :ha:

 

Iar filmul ala trebuie sa-l pui cand el, marele, gigantul, magnificul si inimosul Bullbar ti-a scos plugul din brazda! :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Acum am inteles de ce era scripetele ala galben :ha: ca era virgin :ha: :ha:

Deci e clar ca ne vedem sambata :h5

Imi cer scuze pentru greseala gramaticala cu "...ce tie si cu...", imi fac rusinica si ma corectez: "... ce iti e si cu cenzura..."

Din ciclu "Tractozauru` la nevoie se cunoaste" urmariti filmuletu` (si vine si ala cu plugu` si cu brazda, da` un pic mai tarziu ca nu s-a incarcat inca) cand il scot pe judge din apa, ca apoi "sarpele" :ha: pe care l-am crescut la san si i-am spus de plimbare, sa incearca sa imi "muste" din glorie la concursul de uphill :ha: :ha: :ha: si apoi uitati-va la G-ul care a vrut sa faca si el cura de namol pe unde a trecut Tractozauru` :happy

[youtube:301nxi7f]

[/youtube:301nxi7f]

[youtube:301nxi7f]

[/youtube:301nxi7f]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Adica vroiam sa spun ca G-ul (cu frumoasele lui BF-uri, stie acum Razvan ce vreau sa zic :twisted: ) a incercat sa intre prin baltoaca ce urmeaza :wink:

Aduceti velele :grin:

[youtube:r007uq7x]

[/youtube:r007uq7x]

Chiar nimeni nu vrea sa faca poza-n apa? :grin:

[youtube:r007uq7x]

[/youtube:r007uq7x]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Aveai bre, nu zic ca nu aveai ...da' nu era galben, si chiar daca era galben nu era virgin, asa ca scripetele meu! :ha: Asa ca este foarte pertinenta obs. mea! :ha:

 

In alta ordine de idei ..."melu" e pregatit, isi asteapta sfaraiala ... :ha:

 

Iar filmul ala trebuie sa-l pui cand el, marele, gigantul, magnificul si inimosul Bullbar ti-a scos plugul din brazda! :ha:

DA, DA, DAAAAAAAAA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Al naibu filmulet cu Tractozauru suspendat se incarca mai greu :grin:

Dar pana atunci aducem la cunostinta audientei un frumos tandem (cei drept, bullbaru` la apa mai mica, da` ba ca n-are snorkel, ba ca n-are una, alta, stiti voi, scuze, scuze... :ha: Bullbare, ia-ti tata Y60, ti-am mai spus :P :banana ) Bullbar featuring Tractozaur :shrk

[youtube:cka6pa91]

[/youtube:cka6pa91]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Adica vroiam sa spun ca G-ul (cu frumoasele lui BF-uri, stie acum Razvan ce vreau sa zic :twisted: ) a incercat sa intre prin baltoaca ce urmeaza :wink:

Aduceti velele :grin:

[youtube:26682vu2]

[/youtube:26682vu2]

Chiar nimeni nu vrea sa faca poza-n apa? :grin:

[youtube:26682vu2]

[/youtube:26682vu2]

 

mda, gumele profi fac diferenta... cam da. dar vezi ca acolo unde am ramas eu era neatins de simex ca m-a mancat in... esapament :dr1 :dr1 :dr1 si m-am avantat cam departe si m-am ales cu putin namol la incheieturi... :dr1

experientia docet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Pt. drm

Razvane, trecusem deja exact prin locul acela inainte sa ajungi tu, si sunt destui care iti pot confirma asta..., de fapt dupa cum bine stiu toti :grin: eu am fost primul care am facut botezul la apa aia si-n lung si-n lat (si crede-ma ca daca mai treceam de doua trei ori cu Simex-urile pe acolo, nu mai era nici cea mai mica sansa, ca facea Tractozauru` niste frumoase sleauri si...), dar nu cred ca asta are importanta si relevanta, ceea ce am vrut sa pun si de fapt ai simtit si tu pe propria piele si in balta si in ravena, este faptul ca intradevar :h5 gumele profi fac diferenta (OK, sti prea bine ca nu numai :wink: ) si ti-am spus prieteneste ca BF-urile nu sunt 100% noroi, dupa cum poate nici Simex-urile nu sunt 100% noroi, dar sigur ai mai multe sanse sa iesi din kkt cu Simex-uri decat BF-urile, ca Simex-urile pentru astea sunt facute, mai precis pentru noroaiele alea imense din Rainforest Challenge din jungla malaeziana.

Daca accepti un sfat prietenesc, si am dovedit ca nu doresc niciodata raul cuiva, cu niste gume profi si un pic mai inaltat, G-ul tau poate deveni imbatabil!

Oricum :bravo pentru spiritul puternic pe care l-ai dovedit, in special in ravena, cand nu te-ai lasat batut si chiar daca erai la a treia incercare si pe urma ai dat-o gata. :1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Lumeee, lumeee, toti ati cerut sa vedeti celebra cazatura a celebrului Nike Stealth (s-a camuflat super in noroi :ha: ) boeing, boeing :P

Si acum faza zilei (Nike, no ofence man :h5 )

[youtube:2s0r11j7]

[/youtube:2s0r11j7]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Pt. drm

Razvane, trecusem deja exact prin locul acela inainte sa ajungi tu, si sunt destui care iti pot confirma asta..., de fapt dupa cum bine stiu toti :grin: eu am fost primul care am facut botezul la apa aia si-n lung si-n lat (si crede-ma ca daca mai treceam de doua trei ori cu Simex-urile pe acolo, nu mai era nici cea mai mica sansa, ca facea Tractozauru` niste frumoase sleauri si...), dar nu cred ca asta are importanta si relevanta, ceea ce am vrut sa pun si de fapt ai simtit si tu pe propria piele si in balta si in ravena, este faptul ca intradevar :h5 gumele profi fac diferenta (OK, sti prea bine ca nu numai :wink: ) si ti-am spus prieteneste ca BF-urile nu sunt 100% noroi, dupa cum poate nici Simex-urile nu sunt 100% noroi, dar sigur ai mai multe sanse sa iesi din kkt cu Simex-uri decat BF-urile, ca Simex-urile pentru astea sunt facute, mai precis pentru noroaiele alea imense din Rainforest Challenge din jungla malaeziana.

Daca accepti un sfat prietenesc, si am dovedit ca nu doresc niciodata raul cuiva, cu niste gume profi si un pic mai inaltat, G-ul tau poate deveni imbatabil!

Oricum :bravo pentru spiritul puternic pe care l-ai dovedit, in special in ravena, cand nu te-ai lasat batut si chiar daca erai la a treia incercare si pe urma ai dat-o gata. :1

 

:rsp

experientia docet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Pt. drm

:hi :h5 :tk

Si uite asa mergeam noi duminica, cand la deal si cand la vale, pana a avut cineva ideea sa facem o liniuta, un concurs de "care ajunge mai repede sus" cu masina sau fara :grin: ca exista si sansa asta, direct prin parbriz daca erai fara centura, la ce salturi s-au facut :ha: Clatita stie mai bine :ha: :ha:

[youtube:2iw2tlti]

[/youtube:2iw2tlti]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Si a urmat celebrul deja de acum, concurs de "uphill" :F in care Tractozauru` a iesit EVIDENT invingator :n1 :1 :no11 :Gr si bullbar :grin: EVIDENT a iesit ultimu` :ha3 :ha :ha:

Dar ia sa vedem niste poze (multumim din inima bravului meu oponent judge si lui watcher pentru poze :bravo ) si filmuletzele doveditoare (multumiri lui GPScu :twisted: , care se vede ca nu a avut incredere in Tractozaur, declarand la un moment dat referitor la judge, "benzinaru` mah", ca pe urma in ultimul moment sa se suceasca cu "bineee Cristiiii" :grin: :ha: ...

Concursul de uphill vazut din vale :grin:

[youtube:w0o9j0yb]

[/youtube:w0o9j0yb]

Concursul de uphill vazut din deal

[youtube:w0o9j0yb]

[/youtube:w0o9j0yb]

Campioniiiii, campioniiii, ole, ole, ole :bravo Multumiri speciale lui Nike pentru fair-play si aprecieri :h5

[youtube:w0o9j0yb]

[/youtube:w0o9j0yb]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Bullbare :sr :pl :pr :pr :pr acum am vazut ca nu ai fost ultimul..., ai fost penultimul :happy Cin`te-a pus sa-l iei pe clatita in carca :hm slp :clb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Mananca si gura la copii o paine?

 

Acuma pe bune imi pare rau, fara gluma, in loc sa bag omuletu` cu pray , dar se pare ca in loc de ala este asta :pr

Inca odata mii de scuze nu am vrut sa iasa asa si in cazul asta :pr se refera la mine :sr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare