Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnire suzukisti Bucuresti

adrian_ppp
 Share

Recommended Posts

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

pai fratilor veveritoi si nu numai...se pare ca suntem destui din zona DT...stiu eu cativa, dar nu ne-am strans niciodata la o berica in zona: aztec, cheliosu, vitalie, rzv, gepetto, subsemnatul....

sunt destule terase sa ne vedem seara, o ora/doua, eu unu as merge mai repede pe varianta "pardon cafe" decat azzuro, unde nu am o impresie prea stralucita pentru ce vrem (poate sunt eu carcotas). asa ca, propuneti o zi si o ora acceptabila si haideti la o bere. :x martea nici eu nu mai pot ajunge, din cauze diverse.

Fabiane as opta pentru varianta ta :h5 Daca vin - nu cu sami, cine l-a vazut stie - nu e de umblat pe strada cu el :wink:

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

pai cine stabileste pana la urma :app ,eu as opta tot pt cea in aer liber :twisted: :twisted: :twisted: ,

Si eu zic tot in aer liber. Bine daca ploua as prefera o parcare subterana ca mie imi ploua in mashina :ha:

Viata e scurta si plina de KKT

Samurai 2002

in fata la casa poporului e mai central si e si mult loc , sau in fata la academia militara

cum doriti voi !

numai sa stabilim ca ma trezesc iar tre sa plec nu stiu unde si nu mai pot ajunge

pff...zici ca vrei sedinte foto pentru 4tunning....haidi bre la o carciuma, sa bem un ceai cald si o tuica fiarta, in timp ce vorbim de veverite, cardane si diferentiale.. :h5

locatia nu conteaza...dar ora 06-00 este nebunie......poate 08-30--09-00 este mai bine....

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Razvane ti-ai luat samurai si nu stim :ha: :ha:

I'm out - in timpul saptamanii sunt prins si asa cum a zis si RZV - la ora aia o sa fie cam nasol. Oricum nu veneam cu samuraiul. Sa va distrati fain :h5

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

samy nu....simt nevoia sa socializez :grin: ......

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use