Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnire suzukisti Bucuresti


adrian_ppp

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Vad ca nimeni nu se incumeta sa vorbeasca despre intalnirea de aseara asha ca voi lua eu initiativa.

A fost prima intalnire a Suzukistilor din Bucuresti :banana

Participanti : Proof, Manu, Tzuparu, Omoroka, Busu4x4 und Blonde si inca un domn care a sosit cu Omoroka (caruia spre rusinea mea nu i-am retinut numele :sr )

Am stat la un pahar de vorba (noi cu sucurile iar "biciclistii" cu berile), ne-am admirat mashinile si cred ca cel mai important, ne-am cunoscut face-to-face.

Din pacate am uitat aparatul foto acasa ca erau niste poze interesante cu Tzuparu cocotzat pe mashina lui Manu si noi in jurul lui cu gurile cascate :grin:

In concluzie eu unul m-am simtit foarte bine si ne vedem miercurea viitoare, poate in numar mai mare :h5

Viata e scurta si plina de KKT

Samurai 2002

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Participanti : Proof, Manu, Tzuparu, Omoroka, Busu4x4 und Blonde si inca un domn care a sosit cu Omoroka (caruia spre rusinea mea nu i-am retinut numele :sr )

 

domnul e yoke posesor de SJ410 :grin:

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

salutare! si ce probleme pe viu ati dezbatut?

 

pai ne-am cunoscut, am socializat, am admirat cele 3 samuraie prezente, am vorbit care ce si cum a mai dres pe la ele, am povestit din trasee, care pe unde s-a mai dat, tzuparu a venit cu o multime de lamuriri tehnice si despre competitii

 

a fost frumos, am sporovait mult iar timpu a trecut foarte repede si am plecat spre casele noastre pe la 11 :)

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Da a fost misto,in masura timpului vin si la urmatoarele :h5

Frumos ar fi sa venim toti cu masinile :grin:

Si cu cheia aia cum ramane? Ne-ai aruncat-o si ne-ai lasat asa. :x

 

Eu pot sa merg la sfarsiutul lui Octombrie sai inceputul lui Noiembrie.

Stabiliti data si ma ocup :grin: :h5

Offroad Racing Romania-THE ORIGINAL since 2006

KAMIKAZE TEAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Salutare,

 

Nu am stiut unde sa postez si avand in vedere ca acest topic se adreseaza posesorilor de veverite din bucuresti, am o mare problema si sper ca cineva sa ma poata ajuta.

 

Am o veverita cumparata de curand din Onesti si incerc acum sa o inmatriculez insa mi-a expirat certificatul de autenticitate si cind am fost la RAR am fost respins pe motivul ca rotile nu au caracteristicile din cartea masinii (gentile si cauciucurile fiind prea mari). Asfel, va rog mult cine are sa imi imprumute 4 roti de serie pentru un Suzuki Vitara (cauciucuri de 205) ca sa pot sa reinoiesc certificatul de autenticitate si sa o inmatriculez.

 

Va multumesc mult

Jeep Wrangler YJ, 2,5 litri, fab. 1992

 

Tel: 0742.08.02.05

mail: rosca_radu@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Daca vine "omoroka" vin si eu ca vreau sa-l cunosc.

...si "cfantana" ca nu l-am vazut de mult.

 

:ha: :ha: :ha: :ha:

 

pai vin daca-i pe asa :h5

maine, la aceeasi ora acelasi loc si de data asta poate vin si eu cu cotetul ca ultima oara mi-a luat cam mult pe bicicleta tocmai din berceni

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire suzukisti Bucuresti

 

Am citit tot topicul. Pina acum am inteles ca intilnirea e miercuri. Locatia si ora se poate?

Suzuki Jimny 1.3i 2004

 

"There is nothing wrong with the planet... people are f*cked" - George Carlin Saving the planet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare