Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 354
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Caut co-Pilot cu experienta in Campionatul de Off-Road sau Rally-Raid.

 

Cerinte:

 

- Spirit de echipa si fara "talente" de atotstiutor;

- Rezistenta la stress si oboseala;

- Sa stie sa navigheze si sa foloseasca GPS-ul in toata complexitatea de functii de orientare;

- Sprinten la alergat sa puna troliul;

- Cunostiinte mecanice si ceva experienta;

- Daca are si Cat E sau C+E constituie un avantaj;

 

Astept propuneri pe PM.

 

 

Cu speranta ca sunt pe lumea asta navigatori care indeplinesc cerintele ''minimale'' ale lui Worldscape si le place mai mult Toyota decat Jeep-ul, anunt oficial ca sunt in cautare de copilot pentru Campionat si, in regim de urgenta, pentru Cupa Kamikaze...

 

Cerintele mele sunt totusi mai putin pretentioase...vreau doar sa terminam pe podium de fiecare data...:1:1

 

Intrucat Cupa Kamikaze bate la usa, rog doritorii sa ma contacteze de urgenta:tk

GTC Auto: service 4x4 / accesorii off-road

GTC auto SHOP: magazin online de accesorii 4x4

 

www.gtcauto.ro / www.shop.gtcauto.ro / www.gtcmotorsport.ro

razvancirap@gtcauto.ro / 0723.541.851

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Caut co-Pilot cu experienta in Campionatul de Off-Road sau Rally-Raid.

 

Cerinte:

 

- Spirit de echipa si fara "talente" de atotstiutor;

- Rezistenta la stress si oboseala;

- Sa stie sa navigheze si sa foloseasca GPS-ul in toata complexitatea de functii de orientare;

- Sprinten la alergat sa puna troliul;

- Cunostiinte mecanice si ceva experienta;

- Daca are si Cat E sau C+E constituie un avantaj;

 

 

Astept propuneri pe PM.

 

 

Laur, ai inebunit???

Eu nu cunosc pe nimeni cu asemenea "calitati" pe la noi, dar incearca pe vreun forum pe ............ Marte :ha::ha::ha:

Ca la ce cerinte ai, nu cred ca este pamantean :ha::ha::ha:

KAMIKAZE OFFROAD CLUB

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Laur, ai inebunit???

Eu nu cunosc pe nimeni cu asemenea "calitati" pe la noi, dar incearca pe vreun forum pe ............ Marte :ha::ha::ha:

Ca la ce cerinte ai, nu cred ca este pamantean :ha::ha::ha:

 

hi,hi,hi...Mr. Wscape chiar vrea sa-l aiba copilot pe Mauri!!!! nu stiu daca are E-ul...sau C+E:grin: nimeni nu e perfect!

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Daca gasesc un/a asemenea exemplar magnific , ma angajez cu contract sa-i rezerv patul cel mai bun , apa cea mai limpede , pastravul cel mai proaspat , idem camerista , sa aiba in permanenta la indemina ciorapi uscati si kiloti curati , si personal il ventilez cu frunza de banan (si busuioc inflorit) cind se relaxeaza , sa nu-l injur de mai mult de doua ori ( si atunci doar de bine ) .

 

In zona asta de coor de tara e nevoie de doua minuni de-astea .D-alalalte , gasim .

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

hai ca imi place ..... :ha:

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Worsky....esti rezolvat: tu esti liber, Andi e liber...asadar casatorie.

Hai ca eu si Semaca o sa va fim cavaleri de onoare. Invitam lume buna si strigam darul....se poate plati cu cash sau planetare, radioatoare....chiar fuzete.

O sa-ti placa.

Today. Tomorrow. Land Rover.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

si Andi ce sa faca ? :ha: ... ev sa-mi cante cu acordeonul din dreapta ca tot nu am montat casetofon pe Tractor.

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Salutare la toata lumea.

 

Si acum anuntul:

Cuplul tanar de aproximativ 32 ani fiecare, intelectuali si cu conditie fizica acceptabila, cu ceva experienta in campionatul national de offroad cauta alt cuplu fara pretentii de varsta, apartenenta religioasa sau poiitica in vederea petrecerii unor clipe de neuitat printre cardane, noroaie, sufe si trolii la evenimentul social cultural TAT 2011.

Aducem in menajul acesta autoturismul Nissan Patrol Y60 cu modificarile de rigoare ( care se afla inca in lucru la maestrul Tzuparu) pentru a-l folosi in activitatile de cuplu.

 

Oferim si cerem seriozitate.

 

Dan

Nissan Patrol Y60 proto de concurs, Nissan patrol Y61 LWB de raid, Toyota LJ 73 3.0 TD, Peugeot 206 RC, BMW F800GS motor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

ANUNT IMPORTANT :

 

Asociatia Club Sportiv X3M Valcea fiind situata din pacate in spatiul crizei financiare specifice anului de recesiune 2011 scoate la CONCURS posturi atractive de MEMBRII-copiloti !!!

 

cerinte :

 

- dovata starii de ' contaminat offroad '

- pricepere si rezistenta pe scaunul din dreapta care la unele dintre masinile noastre scutura destul de tare...

- conditie fizica deosebita...( vom avea sesiune de selectie in troliu viteza !!! )

- potenta financiara maxima !!!...cautam predilect persoane cu bani multi in conturi care eventual pot sa sponsorizeze participarea in CNOR

 

 

oferim doar satisfactia de a face parte dintr-un CLUB si ECHIPE cu mari perspective !!!

 

 

SCUZATI VA ROG LIPSA DE MODESTIE !!!

 

multumim deja eventualilor sponsori !!!

 

 

coplesitoarea oferta a sponorilor de inalta calitate, precum si multitudinea ofertelor de MEMBRIIi capabili si doritori sa faca parte din clubul nostru, contra unei cotizatii simbolice, ne face sa retragem TEMPORAR generosul anunt...

in perioada urmatoare va avea loc trierea, concursul, si desigur anuntarea cistigatorilor...

 

MULTUMIM !!!

 

MULTUMIM !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Domnilor si Domnilor,

 

Va multumesc pentru atentie si oferte dar intre timp si IN SFARSTIT, am gasit copilot.

 

cine bre, spune-ne si noua!

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

cine bre, spune-ne si noua!

 

No, nu stiu daca il cunoasteti, nu s-a mai dat copilot in campionat insa a promis ca invata repede cum e cu roadbook-ul, offroad-ul, pe unde pui roata si d'astea. O sa ne dam la ultimele etape, in functie de cat de repede invata etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Caut co-Pilot cu experienta in Campionatul de Off-Road sau Rally-Raid.

 

Cerinte:

 

- Spirit de echipa si fara "talente" de atotstiutor;

- Rezistenta la stress si oboseala;

- Sa stie sa navigheze si sa foloseasca GPS-ul in toata complexitatea de functii de orientare;

- Sprinten la alergat sa puna troliul;

- Cunostiinte mecanice si ceva experienta;

- Daca are si Cat E sau C+E constituie un avantaj;

 

Astept propuneri pe PM.

 

Stiu eu un copilot care indeplineste cerintele tale. In plus are si ceva rezultate la activ, ultima "isprava" fiind locul 1 la Harghita, unde mai pui ca tot cu un Jeep... :1 :ha::ha::ha:

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Caut co-Pilot cu experienta in Campionatul de Off-Road sau Rally-Raid.

 

Cerinte:

 

- Spirit de echipa si fara "talente" de atotstiutor;

- Rezistenta la stress si oboseala;

- Sa stie sa navigheze si sa foloseasca GPS-ul in toata complexitatea de functii de orientare;

- Sprinten la alergat sa puna troliul;

- Cunostiinte mecanice si ceva experienta;

- Daca are si Cat E sau C+E constituie un avantaj;

 

Astept propuneri pe PM.

Deoarece ne cunoastem , sper sa i-mi permiti:

Nu vei merge destul de bine pt a castiga daca nu primesti sfaturile copilotului si nu ai incredere in acesta. Cauti copilot dar va trebui sa si asculti. :) sfat prietenesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Deoarece ne cunoastem , sper sa i-mi permiti:

Nu vei merge destul de bine pt a castiga daca nu primesti sfaturile copilotului si nu ai incredere in acesta. Cauti copilot dar va trebui sa si asculti. :) sfat prietenesc.

 

Daca nu l-ai cunoaste as mai zice. Trebuie sa-i spui sa nu faca ce trebuie si atunci o sa fie bine, ca la el asa merge... pe invers :ha:

KAMIKAZE TEAM

 

http://www.kamikazeteam.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

No, nu stiu daca il cunoasteti, nu s-a mai dat copilot in campionat insa a promis ca invata repede cum e cu roadbook-ul, offroad-ul, pe unde pui roata si d'astea. O sa ne dam la ultimele etape, in functie de cat de repede invata etc

 

Let the show begin !!!:be

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

As merge la Buzau, dar anul trecut am cam fiert masina in fiecare zi ... plus ca m-a parasit copilotul in ziua 3, ca ardea nimic la birou la el, ma rog, copilotii buni sunt greu de gasit, se stie! Pentru anul asta nu am gasit.

 

Asa ca as incerca alta combinatie, care ai nevoie de un copilot pentru Buzau?

 

Ceva experienta am, am inceput sa ma dau de prin 2007, mai mult sporadic, initial copilot, de vreo 2 ani cu masina mea.

 

Imi platesc tot ce trebuie, taxe, cazare (n-o sa stau la cort ... am identificat anul trecut o pensiune cu ajutorul lui Fiko), masina si carburantul sunt treaba pilotului.

 

Nu stiu mecanica, nu o sa rezist 10 ore in masina cu unu care sufera de sindromul tourete, omul trebuie sa fie cu capul pe umeri si sa aiba ceva experienta in campionat. In rest am numai calitati :)

 

Astept propuneri decente pe privat!

 

Dan

Mitsubishi Pajero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

As merge la Buzau, dar anul trecut am cam fiert masina in fiecare zi ... plus ca m-a parasit copilotul in ziua 3, ca ardea nimic la birou la el, ma rog, copilotii buni sunt greu de gasit, se stie! Pentru anul asta nu am gasit.

 

Asa ca as incerca alta combinatie, care ai nevoie de un copilot pentru Buzau?

 

Ceva experienta am, am inceput sa ma dau de prin 2007, mai mult sporadic, initial copilot, de vreo 2 ani cu masina mea.

 

Imi platesc tot ce trebuie, taxe, cazare (n-o sa stau la cort ... am identificat anul trecut o pensiune cu ajutorul lui Fiko), masina si carburantul sunt treaba pilotului.

 

Nu stiu mecanica, nu o sa rezist 10 ore in masina cu unu care sufera de sindromul tourete, omul trebuie sa fie cu capul pe umeri si sa aiba ceva experienta in campionat. In rest am numai calitati :)

 

Astept propuneri decente pe privat!

 

Dan

 

Rezolvat, ne vedem la Buzau!

Mitsubishi Pajero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Let the show begin !!!:be

 

ce sa intelegem...ca s-a batut palma, s-a pus de-un parteneriat??? daca da, felicitari si, sa ne vedem pe podium!

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

ce sa intelegem...ca s-a batut palma, s-a pus de-un parteneriat??? daca da, felicitari si, sa ne vedem pe podium!

 

Da, da :))) Parteneriat ca la carte, cu act notarial si toate cele. Cu putina mea experienta in pilotaj si putina experienta a maestrului Oresti in copilotaj o sa participam la ultimele etape din CNOR 2011. Daca zeii ne surad, ne tine cardanu si obtinem un loc 1 intentionam sa participam la CNOR 2012.

 

 

Rocks and Chaos!

Editat de R.R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Asta chiar trebuie vazut !

Iau un scaun in primul rind .

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bursa de piloti si...mai ales de copiloti!

 

Nu crezi ca o femeie poate lua locul 1? :grin:

 

Eu nu cred ca se urca Oresti in TOYOTA :ha:

FJ40 '77(vandut), HZJ74 01 HZJ80 '94, HDJ100 '98 (vandut), 120 '06 (vandut) UZJ100 03, Celica SupraMK2 82, Suzuki SJ500 88 ... si lista ramane deschisa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare